Ukończone szkolenia:

Jakie szkolenia ukończyłem do tej pory.

  • Manipulacje Nerwowo-Mięśniowe
    • Prowadzący: Jakub Stępnik D.O.
  • Osteopatyczna diagnostyka i terapia bólów głowy
    • Prowadzący: Michał Chwastowski D.O.
  • Terapie wad postawy, skolioz i choroby Scheuermanna
    • Prowadzący: dr n. med. Marianna Białek/ mgr Andrzej M’hango D.O.
  • Igłoterapia sucha w fizjoterapii
    • Prowadzący: mgr Krzysztof Kostrzębski D.O.
  • Centralna stabilność i niestabilność kompensacyjne schematy ruchowe przy dysfunkcjach
    • Prowadzący: Stanisław Legocki
  • McKenzie Mechaniczne Diagnozowanie i Terapia kręgosłup lędźwiowy
  • McKenzie Mechaniczne Diagnozowanie i Terapia kręgosłup piersiowy i szyjny
  • Mulligan Concept moduł A- mobilizacje z ruchem
    • Prowadzący: Rene Claassen D.O.
  • Terapia manualna wg światowych standardów IFOMPT:
    • EB stawy obwodowe- badanie
    • EII terapia stawów obwodowych
    • KI kręgosłupa- badanie
    • K II terapia kręgosłupa
    • E III stawy obwodowe dwu- i trójwymiarowe mobilizacje
    • EM IV stawy obwodowe techniki mobilizacji mięśniowe
    • K III kręgosłup mobilizacji dwu- i trójwymiarowej
    • KM kręgosłup techniki mobilizacji mięśniowej/ stabilizacji mięśniowej
    • Prowadzący: Stanisław Legocki
  • Osteopatia FICO - MUM:
    • Techniki Wisceralne (gardło, przełyk, żoładek, dwunastnica)
      • Prowadzący: Jöry Pauwels MSc. Ost.
    • Badanie Radiologiczne dolnej części kręgosłupa (RTG, MRI, CT)
      • Prowadzący: Tim Daelemans MSc. Ost.
    • Manipulacje krótkodźwigniowe częśći piersiowej kręgosłupa
      • Prowadzący: Tim Daelemans MSc. Ost.
    • Manipulacje krótkodźwigniowe stawów obwodowych (kończyna górna)
      • Prowadzący: Tim Daelemans MSc. Ost.
    • Techniki Wisceralne (dwunastnica, jelito cienkie jelito grube)
      • Prowadzący: Hans Fauville MSc. Ost.
    • Patologia strukturalna: miednica i dolna cześć kręgosłupa
      • Prowadzący: Tim Daelemans MSc. Ost.
    • Patologia strukturalna: część piersiowa kręgosłupa i klatka piersiowa
      • Prowadzący: Tim Daelemans MSc. Ost.
    • Patologia strukturalna: stawy obwodowe (biodro, kolano, stopa)
      • Prowadzący: Jöry Pauwels MSc. Ost..
    • Techniki Tkanek miękkich dla części lędźwiowo-krżyżowej kręgosłupa
      • Prowadzący: Bogdan Mazur D.O.
    • Techniki Tkanek miękkich dla części piersiowej kręgosłupa
      • Prowadzący: Bogdan Mazur D.O.
    • Techniki Tkanek miękkich dla części szyjnej kręgosłupa kręgosłupa
      • Prowadzący: Bogdan Mazur D.O.
    • Techniki Tkanek miękkich dla stawów obwodowych
      • Prowadzący: Bogdan Mazur D.O.
    • Badanie Radiologiczne części piersiowej kręgosłupa (RTG, MRI, CT)
      • Prowadzący: Tim Daelemans MSc. Ost.
    • Badanie Radiologiczne części szyjnej kręgosłupa (RTG, MRI, CT )
      • Tim Daelemans MSc. Ost.
    • Manipulacje krótkodźwigniowe dla części szyjnej kręgosłupa
      • Prowadzący: Jean-Michel Lamy BSc. Ost (Hons) D.O